מרקיזהמרקיזה למרפסת

מרקיזה למרפסת – הסוכך המעוגל המושלם לכל מזג אוויר

גשם הציף לכם לחלוטין את המרפסת? עציץ הפלסטיק התעופף מהרוח ופגע במאזדה היוקרתית של השכן ממול? לא נמאס לכם עדיין מערימות אבק אינסופי על הרהיטים? דמיינו שכל זה יכול להיעלם לחלוטין על ידי המתקן האיכותי – מרקיזה למרפסת.

מרקיזה – המתקן הפשוט, האסתטי והאידיאלי

מרקיזה הינה סוכך מעוגל (צורתו היא של רבע עיגול), אשר משמש להצללה, פרטיות ואיטום. יתרונה הגדול הוא עמידות בכל עונות השנה. מרקיזות מותקנות בדרך כלל בצמוד לאחד הקירות החיצוניים של מבנה- בית פרטי, בית עסק או כל מקום אחר.

לרוב מרקיזות עשויות מיריעת פלסטיק אטומה ועמידה לרוב תנאי מזג האוויר (קריטי בתנאי מזג האוויר הקיצוניים בארצנו) ומאפשרות שליטה בפתיחה ובסגירה שלהם – באמצעים חשמליים, באמצעות כפתור, שלט רחוק, או ידנית (גלגול המרקיזה כלפי מעלה).

המדריך המלא להתקנת מרקיזה

ראשית יש לוודא שמידות המרקיזה תואמות למידות המרפסת, פרט אשר נקל לראות בעין, במיוחד ממבט חיצוני. יתרה על כן, יש לשים את הדעת על שלמות הבד אשר מכסה את המתקן. מומלץ בהחלט להצטייד בסולם על מנת לעבור מקרוב על הכיסוי. עם זאת, בגשם הראשון כמובן יתגלו חורים קטנים שבמבט ראשוני העין לא תתפוס.

בכדי להשיג ערובה לאיכות המוצר הטובה ביותר, יש להשתמש בשירותיה של חברה טובה. מזה שנים, אנו מתקינים מרקיזות למרפסת על הצד הטוב ביותר.

מה בעניין התחזוקה של מרקיזה?

גדולתה של מרקיזה היא שהיא אינה דורשת שום תחזוקה. במידה שהכיסוי מאבד את יופיו או נשחק מנזקי הזמן, הברזנט ניתן להחלפה פשוטה – ללא הוצאות גדולות או עיכובים כלשהם.

מנגנון מותאם אישית לכל אחד

לכל מרפסת ומרפסת מתאימים את מתקן המרקיזה המדויק באופן נקודתי, עקב השוני הרב בין מרפסות שונות. לכל המרפסות ניתן להתאים את פתרונות ההצללה הללו, וההתאמה מתאפשרת לביצוע בצורה הטובה ביותר בזכות הניסיון שלנו. באמצעות מנגנון מכני או ידתי, מתקנים אלו ניתנים לפתיחה ולסגירה. מנגנון ידני יותר אמין לאורך זמן, אולם ללא ספק מנגנון מכני הופך את ההפעלה לפשוטה יותר באופן משמעותי. עבור מתקנים גדולים במיוחד, המנגנון המכני מומלץ בחום.

קפיצת מדרגה בעיצוב הגינה מרקיזה לגינה

מרקיזות לחלון

מרקיזה הינה פתרון מושלם לשדרוג חזות הבית. בעזרת פרגולת עץ תוכלו לשוות לגינת ביתכם מראה חמים ומזמין, והיא תהפוך את החצר כולה למקום נעים וכיפי לבילוי. בזכות אינספור אפשרויות עיצוב מגוונות, כל אחד יכול לבחור כיום כראות עיניו את המרקיזה המתאימה לצרכיו האישיים ולפי טעמו הייחודי.

מה מיוחד במרקיזה למרפסת?

סוכך מרקיזה הינו הנפוץ והמוכר מכולם, כיוון שסוככים למרפסת צריכים להתאים לכל השנה כולם – הוא מושלם להצללה בקיץ והגנה מגשם בחורף ומיועד לויטרינות, מרפסות קטנות, מרקיזה לחלון וכו'. הסוכך ניתן לקיפול כאשר מעוניינים לחזות בשמיים או בנוף, וניתן לפתיחה כשמעוניינים בהצללה ובהגנה מפני שמש או גשם.

בכל חודשי השנה, סוככי מרקיזה למרפסת ומרקיזות לחלון נותנים הגנה מושלמת לחלון ומאפשרים ניצול מירבי של המרפסת. בנוסף, מרקיזה למרפסת מעניקה תחושת אינטימיות מוחלטת משכנים, בעיקר בבניינים משותפים.

גם בחורף וגם בקיץ, מרקיזות נותנות מענה למזג האוויר, אינן דורשות אישור מהעירייה ועלותן זולה משמעותית ביחס לפתרונות אחרים, כמו סגירת מרפסת בבנייה.

בכל ימות השנה ניתן להשאיר את סוכך המרקיזה במצב פתוח, על מנת להשתמש במרפסת כחלל נוסף לבית, לאכסן חפצים ולארח אורחים, בניגוד לסוככים מתקפלים אחרים, שחובה לקפלם ברוחות חזקות. במספר שעות מצומצם ניתן להתקין סוכך למרפסת מרקיזה, ולאחריה כמעט לא נדרשת תחזוקה. התועלת לעומת העלות הינה עצומה, בהתחשב שאורח חיים ממוצע נע בין 6 ל-12 שנים.

פתיחתן וקיפולן של סוככי מרקיזות מתבצעים ידנית בדרך כלל, הודות לנוחות הגדולה יחסית של ביצוע הפעולה. למרות זאת, אפשרית לגמרי הפעלת סוכך מרקיזה גם באמצעות מנואלה או מנוע חשמלי, באופן שבו קיפול ופריסת הסוכך נעשים על ידי לחיצת מתג או באמצעות שלט. בסוככים גדולים במיוחד, השימוש במנוע ובמרקיזה חשמלית נפוץ מאוד.

על פי הדרישה, פעמים רבות אנו מייצרים את החלק הקבוע עם חלונות נפתחים או בד שקוף. בהזמנה מיוחדת וטכניקת ייצור מיוחדת, ניתן לייצר סוככי מרקיזה באורכים וברוחבים גדולים יותר מהמקובל.

מרקיזה היא פתרון מצוין כיוון שהיא זולה, מותאמת אישית, מתקפלת, אידיאלית לכל עונות השנה ונשמרת לאורך זמן. בכל שאלה ובקשה, נשמח לעמוד לשירותכם.

אנו בצל הברון ממלצים לכם לצפות בכל הקטגוריות שאנו מספקים שירות. בין היתר סוככי מסך של חברת ®Ziptrack, מפרשי צל, סגירות חורף ועוד.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment