הפתרון המושלם לימי החורף הקרים והגשומים, לכל בית, מבנה ציבורי, בית עסק ועוד.

עם סגירת חורף מעוצבת תגנו על ביתכם מפני לכלוך, קור, גשם, רוחות ושאר פגעי מזג האוויר. בזכות הבד האקרילי המיוחד, האזור שתבחרו יהיה אטום לחלוטין בפני גשם או קרני שמש מזיקות, בזמן שאור יוכל לחדור בנעימות. ניתן אפילו לחמם את האזור המקורה באמצעות תנורים ופטריות חימום. כך תוכלו ליהנות במשך כל השנה מההרגשה של ה״בחוץ״ עם הנוחות של ה״בפנים״. זהו פתרון אסתטי, יעיל, נוח ובעל עלות נמוכה ומשתלמת ביותר לאיטום אפקטיבי בחורף.

איך זה עובד?

סגירות החורף של צל הברון עשויות מבדים אקריליים עמידים (דרלון או PVC), ויוצרות אטימה מוחלטת של 360 מעלות בכל סוג מרפסת או פרגולה. סגירות החורף שלנו נוחות מאוד לתפעול. הדפנות מתקפלות ונפתחות בקלות והתקרה היא בעצם יריעת בד אחת שניתן לקפל במהירות באופן ידני או חשמלי – לבחירתכם!

בכל קיץ תוכלו לקפל ולאחסן בקלות את הסגירה, ובאותה קלות תוכלו לפתוח ולהחזיר אותה לפעולה בחורף. תוכלו להשתמש בסגירה לאורך שנים רבות שוב ושוב, בקלות וביעילות.

התאמה אישית

אנחנו נתאים את סגירת החורף לבית או לעסק שלכם – בכל צבע, גודל וסגנון שתבחרו.

החומרים תמיד ישארו איכותיים ועמידים בפני כל תנאי מזג האוויר בכל הארץ.

אין צורך באישור עירייה

בשנת 2014 אושר ״חוק הפרגולות״ שמאפשר לכולנו לאטום מרפסות ופרגולות באמצעות סגירות חורף ללא אישורים מיוחדים והיתרי בנייה (של הוועדה האזורית לתכנון ובנייה או העיריות המקומיות). כך בעצם תוכלו לאטום את הפרגולה שלכם באופן לא קבוע מבלי להתעסק עם ביורוקרטיה או תשלומים נוספים.  

זקוק לסגירות חורף? אטימה לפרגולה?

צל הברון זמינים תמיד לכל שאלה