חשמליים

עם הקיץ הישראלי, השמש מאלצת אותנו לחפש מחסה מוצל. כדיירים שרוצים ליהנות מחלל מואר אך להתמגן מקרני שמשאיך בדיוק אפשר לעשות את זה..? האם קיים פתרון?

מאמר זה יציג בפניכם פתרון מעולהסוכך הזרועות החשמלי. המאמר יגדיר את המתקן, יציג את המאפיינים שלו, את סוגי הסוככים הקיימים ומה הופך אותו למיוחד.

פתרון ההצללה האסתטי האולטימטיבי

סוככי זרועות הם למעשה גגונים שניתנים לקיפול ופתיחה קלילה ומהירה, חשמלית או ידנית. הם נפתחים בעזרת זוג זרועות עם מפרק (בדומה ליד אנושית), ולכן אינם זקוקים לעמוד או תמיכה נוספת מעבר לקיר הצמוד לגוף הסוכך. במצבן המקופל, הזרועות מכונסות והבד נגלל לתוך גוף הסוכך, כך שהסוכך כולו נצמד לקיר ובקושי בולט. בהפעלת הסוכך הזרועות מתיישרות ומושכות עמן את הבד הגלול של הסוכך. בסיום הפתיחה, הבד בין הזרועות של סוככי זרועות מתוח היטב והן ישרות לחלוטין.

בעזרת סוכך איכותי תוכלו לווסת את הצל והשמש בכל רגע נתון. סוככים חשמליים ידועים כקומפקטיים במיוחד, התפעול שלהם נוח והתקנתם קלה, מהירה ולא דורשת אישורים מיוחדים. מנגנון הפתיחה והסגירה ידניים או חשמליים, וניתן לקבל את הסוכך עם שלט לתפעולו ואפשרות לחיבורו למערכת של בית חכם.

סוככי זרועות מיועדים לבתים פרטיים, דירות גן, דירות גג, גינות, מרפסות פתוחות, חדרי שמש, חלונות, חנויות, משרדים עם חלונות גדולים הפונים לכיוון השמש, אזורי מסחר ובתי עסק מגוונים. הם אידיאלים לאקלים הישראלי. מסיבה זו, הם הסוג הנפוץ והנמכר ביותר של סוככים בישראל.

תבחרו באיכות ובעמידות

סוככי זרועות נחשבים למאוד איכותיים, גמישים, יציבים ועם בלאי נמוך– השלדה עשויה ממתכות חזקות כמו אלומיניום, נירוסטה או פלדת אל חלד, אשר עמידות בפני קורוזיה ובפני פגעי מזג האוויר (כמו נזקי מים, שמש, אבק ולחות). הבדים עשויים מחומרי גלם עמידים בצפיפות גבוהה, חוסמים קרני שמש באופן ומשלבים טכנולוגיה שדוחה מים ולא סופחת אותם.

סוככי זרועות חשמליים מגיעים בגדלים שונים ויכולים להתאים גם לכיסוי שטחים גדולים כמו גינות, חניות וגגות, ללא צורך בתמיכת עמודים ומבלי להכין תשתיות יוצאות דופן (מלבד חיבור חשמל). בנוסף הסוככים לא תופסים מקום ווההתקנה אינה כרוכה באגרות רישוי או אישורים.

מה מיוחד בזרועות הנפתחות?

יתרונם הבולט של סוככי זרועות,  סוכך חשמלי למרפסת – הזרועות הנפתחות, שלא מצריכות התקנת מסילות, עמודים או תומכות – הלוא הוא גם חסרונם. אורך הזרועות מוגבל, ויציבותן לא מספיקה לעמידה ברוחות עזות.סוכך חשמלי למרפסת

כמובן ישנם פתרונות: אפשר לעגן את הסוכך במצב פתוח לעמודים מיוחדים שקבועים בקצה טווח הפתיחה, בכדי לייצב אותו במקום שלו; אפשר להתקין שבשבת רוח אשר תתריע על רוחות קיצוניות, שתהיה מסוגלת אף לתת "פקודה" לסוכך חשמלי להיסגר בנשוב רוחות חזקות מדי; ובדגמים משוכללים יותר, אפשר להתקין חיישן טלטולים אשר יסגור באופן אוטומטי את הסוכך אם הרוחות מטלטלות בעוצמה המסוכנת ליציבותו.

כל סוכך וההתאמה האישית שלו

סוככי זרועות מגיעים במגוון רחב של צורות שונות וגוונים רבים. הסוכך יכול להיות ידני או חשמלי. הוא יוכל להיות בדיוק בגודל שמתאים לכם ובדיוק בצבע שאתם אוהבים. רצוי להתאים את הסוכך האידיאלי לבית, למתחם או לבית העסק:

  • סוכך זרועות קסטה: גירסת הסוכך שבמצבו הסגור מכונס כולו בקופסה אטומה שאינה חדירה לאבק ולמים. כינוי קופסה זו הוא "קסטה". סוכך זה יותר עמיד בפני פגעי מזג האוויר, ובמצבו הסגור יותר אסתטי לעין
  • סוכך מספריים: סוג אחר, אשר מכיל זוג זרועות אנכיות שצורתן מספריים (שנפתחים ונסגרים בצורת מעויינים). סוכך זה מעט יציב יותר מסוכך רגיל, ושימושו בעיקר בחזיתות בתי עסק.
  • סוכך חלון: הגירסה המוקטנת של סוכך זרועות רגיל, המיועדת להצל חלונות ולא משטחים. זווית שיפוע של סוככים מסוימים ניתנת להתאמה לצורך השגת הצללה טובה יותר, ודגמים שבהם הזרועות לא מתקפלות אלא צמודות לקיר בצדי החלון ויורדות או עולות לפי תנועת הבד של הסוכך. עם סוכך חלון חשמלי, המנגנון פשוט יותר, זול יותר וגם עמיד יותר בפני רוחות חזקות.

למה לבחור בסוכך זרועות חשמלי?

קיימות סיבות טובות לבחור מכל פתרונות ההצללה הקיימים דווקא את סוכך הזרועות. הוא פתרון מעולה שמעניק גמישות, יציבות, אמינות, איכות, מגוון ואסתטיקה – והכל בחבילה אחת.

הגיע הזמן לעבור להכיר איכות חיים חדשה – סוכך זרועות חשמלי של חברת צל ברון.