סוככי מסך זיפטראק – פתרון ההצללה האולטימטיבי!

זיפטראק הוא סוכך מסך ורטיקלי שמיועד להצללה והגנה מפני השמש על גבי חלונות של חדרים ומרפסות. מערכת סוככי המסך של זיפטראק מורכבת מטכנולוגיה פורצת דרך אשר תוכננה על ידי צוות מהנדסים של חברת ®Ziptrack האוסטרלית.

הפטנט של זיפטראק עונה על מטרה אחת – הענקת פתרון הצללה פרקטי, פשוט, קל משקל ונוח. במאמר הבא תכירו את הזיפטראק, תגלו מה מייחד אותו מסוככים אחרים, ומה הופך אותו לפתרון ההצללה האידיאלי.

מה מיוחד כל כך בזיפטראק?

הזיפטראק מגיע במגוון גדלים, יכול להתפרש לרוחב 5.8 מטרים ולגובה 3.5 מטרים. מסך ברוחב 5.8 מטרים חזק וקל לתפעול בדיוק כמו מסך ברוחב 3 מטרים. מסכי הזיפטראק מחוברים למקום ועמידים בפני משבי רוח חזקים. את המסך ניתן לנעול במיקום הנמוך ביותר, או לחלופין להשאירו בכל גובה שרצוי לשליטה מלאה של מזג האוויר.

בנוסף, קיים מנגנון נעילה בטיחותי המאפשר נעילה בהורדת המסך עד הסוף ומעניק אחיזה נוספת של המסך. בזכות הפטנט הייחודי שמביא לשחרור הנעילה המרכזית מתאפשר שחרור הנעילה השמאלית והימנית מהאמצע בעת ובעונה אחת. מדובר בעוד פתרון חדשני ויוצא דופן, שהופך כל אירוח בחוץ לעונג צרוף.

אם מה שאתם מחפשים זה פתרון חסכוני לכיסוי פתחים גדולים- זיפטראק בעל ערך שלא יסולא בפז ואיכות בלתי מתפשרת.

 למה זיפטראק זה אחד מפתרונות ההצללה הכי מועדפים עלינו?

  • הגנה מרבית – בניגוד לפתחים משמאל ומימין שקיימים בסוככים אחרים, סוככי מסך מסילה של זיפטראק מתחברים בצדדים ויוצרים משטח אטום לגמרי. סוככי זיפטראק מספקים הגנה מרבית לחלל שלכם- מקרני שמש מסנוורות, מחרקים, מרוח, מגשם, מאבק ומגורמים מטרידים אחרים.
  • אדריכלות משולבת – כל שנדרש לשילוב זיפטראק בחלל הוא מעט תכנון מראש ודיבור עם אדריכל או קבלן לגבי חיבור רכיבים לעמודים וחורים בתקרה. זיפטראק הינו פתרון אידיאלי, עכשווי וחדשני, הן לבניינים ישנים ולדירות מודרניות.
  • חיסכון בחשבון החשמל – זיפטראק הוא פתרון שימושי במיוחד, כי מערכת ההצללה מאפשרת להצל את החלל שלכם בקיץ הלוהט, מבלי לוותר על חימום בימי החורף. עד 90% מכניסת החום לבניין יכולה להיחסם על ידי הצללה חיצונית, ובנוסף היא מפחיתה בכ-75% את הצורך במיזוג אוויר. עובדות אלה משמעותן חיסכון כספי וגם הפחתת פגיעה סביבתית.
  • שקט – כאשר הם מוגפים חלקית או מעבר לחלון פתוח, סוככי זיפטראק כלל לא ירעישו .כאשר משתמשים בזיפטראק, חוסכים את כל הרעש שנשמע ברוחות אצל כל סוגי הסוככים האחרים. הודות לפטנט העיצובי שאוחז את המסילות האנכיות בחוזקה, תחושו בשקט ושלווה גם כשיש רוח. יש לציין שכל זאת תקף בנוסף גם לסוג מסכי זיפ למרפסת, לא רק לחדרים פנימיים בבית.
  • גובה מותאם – לסוככי המסך של זיפטראק קיימת האפשרות להשאיר בכל גובה שתרצו לאורך המסילה. כל שעליכם לעשות הוא לעזוב את הסוכך, כך שיישאר בגובה הרצוי. באמצעות תפעול ידני נוח ופשוט, תוכלו לשלוט בסביבתכם.
  • תפעול קליל, פשוט ונוח – בעזרת מערכת הקפיץ המיוחדת, התפעול של הסוכך הופך לנוח, מוריד את ההתנגדות ומנטרל את עומס המשקל. ככה בעצם אתם חוסכים את השימוש בכבלים, מוטות, שרשראות או מנואלה. לעומת זאת במערכות סוככי מסך אחרות ללא קפיצים, התפעול הרבה יותר מסורבל וקשה. החלל שלכם ישלב את מערכת הקפיץ עם הפטנט הייחודי של זיפטראק בצורה מושלמת. מערכת הזיפטראק קלה וברורה לשימוש יותר מכל מערכת אחרת.

סוכך איכותי עם בלאי נמוך, מחיר משתלם ועיצובים מתוחכמים

מלבד הטכנולוגיה, סוככי מסך של חברת זיפטראק עשויים מחומרי גלם איכותיים החסינים לנזקי מזג האוויר ומספקים חיי מוצר ארוכים. בנוסף העיצובים המודרניים והמגוונים יתרמו ויצרו סביבה פסטורלית וחלל שנעים לשהות בו. המחיר של זיפטראק משתנה לפי גודל הסוכך, מורכבות ההתקנה והמנגנון (חשמלי או ידני) ונע בין לבקש מהלקוח מחיר ועד להוסיף מחיר יקר יותר. כל זה הופך את סוככי זיפטראק לאחד מפתרונות ההצללה הכי משתלמים בשוק כרגע,
אז למה אתם מחכים בשמש? בואו אלינו, למומחים של צל הברון
צל הברון מתגאה בהיותה חברה מובילה ומקצועית בענף ההצללה והקירוי. אנחנו מתחייבים תמיד לתת את הפתרונות האיכותיים, הפרקטיים, האסתטיים והעמידים ביותר.